Z życia klas sportowych
Autor: KK@sp3 29 marca 2018

Młodziczki młodsze zakończyły swój pierwszy sezon w dorosłej siatkówce. W ostatnim turnieju przegrywamy oba mecze 1:2 z Zabrzem i 0:2 z Pyskowicami. Na wyróżnienie od sędziów zasłużyły tym razem Julia Urbanek i Maja Żuk. Wszystkie zawodniczki miały okazję się zaprezentować. W całym sezonie były wzloty i upadki. Kilka turniejów bardzo udanych a parę ciężkich i przegranych. Doświadczenie bezcenne. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Dziękujemy wszystkim za wsparcie: rodzicom, kibicom oraz Miastu ŻORY.

 W miniony weekend kolejny turniej w ramach Kinderka zagrała przyszłość Klubu czyli najmłodsze siatkarki z SP3. W III etapie zostało 40 drużyn w tym jedna z naszej szkoły ze 120. Niestety wszystkie trzy meczy przegrywamy ale było zadowolenie z gry zdobywamy coraz więcej małych punktów z mocnymi przeciwnikami. A gra czwartoklasistek jest coraz ładniejsza. Treningi dają efekt z turnieju na turniej. Brawa dla Kingi Bartosik, Poli Pas, Oli Muszyńskiej i Julii Struniawskiej. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i doping.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij