Odżywiamy się zdrowo.
Autor: HP@sp3 15 kwietnia 2018

Klasa sportowa 1a, jak na prawdziwych sportowców przystało wie, że bardzo ważne jest zdrowe odżywianie. Codziennie na drugie śniadania dzieci zjadają pyszne, zdrowe kanapki przygotowane przez troskliwych rodziców. Uczniowie również chętnie włączyli się w projekty szkolne:  „Owoce i warzywa” oraz „Mleko w szkole”. W ubiegłym tygodniu z mleka i bananów przygotowali zdrowe, smaczne mleko bananowe. Mimo, iż nie dodano do niego ani trochę cukru był słodki i wszystkim bardzo smakował.

Wych. Helena Glos