Wycieczka na lotnisko w  Gotartowicach
Autor: HP@sp3 26 kwietnia 2018

25 kwietnia klasy 1a i 1b pojechały na lotnisko do Gotartowic. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści przewodnika, który pokazał im piękne samoloty i szybowce stojące w hangarze. Mogły zajrzeć do kabin pilotów i zobaczyć ich wyposażenie.  Bardzo ciekawa była unikatowa  wystawa modeli samolotów, z których większość wykonał modelarz pasjonat strugając je z drewna. Ponieważ była piękna pogoda, po zwiedzeniu lotniska przeszedł czas na puszczanie latawca i  zabawy sportowe.

Helena Glos i Renata Martis 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij