Chłopcy w finale dwójek KINDER+SPORT!!!
Autor: KK@sp3 7 maja 2018

Dnia 23 kwietnia odbył się kolejny etap rozgrywek o mistrzostwo Śląska w kategorii dwójek. Miło nam poinformować, iż dwójka w składzie Mikołaj Żyrek, Wiktor Wychrystenko oraz Jonasz Rudnicki, Jakub Kufel awansowała do finału Śląska! Na początku rozgrywek wystartowały 73 pary. 20 maja w Mikołowie zagra 8 najlepszych par. To wielki sukces naszych najmłodszych siatkarzy. Życzymy powodzenia w finale i zapraszamy do dopingowania w trakcie tego wydarzenia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij