ŚWIĘTO NASZYCH MAM ?
Autor: HP@sp3 29 maja 2018

Uczniowie klasy 1b świętowali Dzień Matki. Z tej okazji przygotowali piosenki i wiersze. Był też koncert flażoletowy oraz konkursy i zabawy dla mam. Dzieci złożyły swoim mamom życzenia i podarował własnoręcznie zrobione upominki. Wszyscy częstowali się pieczonymi przez uczniów 1b pysznymi ciasteczkami. Wszystkim mamom z okazji ich święta dużo radości. ?

 

Klasa 1b 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij