VI MIEJSCE NA ŚLĄSKU !!!
Autor: KK@sp3 11 czerwca 2018

VI MIEJSCE NA ŚLĄSKU !!!

W finale dwójek KINDER+SPORT!!!

Dnia 20 maja odbył się Finał Śląska KINDER+SPORT w kategorii dwójek. Miło nam poinformować, iż dwójka w składzie Mikołaj Żyrek, Wiktor Wychrystenko, Jonasz Rudnicki, Jakub Kufel zajęli VI miejsce w finale Śląska! Przypominamy, iż na początku rozgrywek wystartowały 73 pary. To wielki sukces naszych małych siatkarzy!!!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij