Zawody siatkówki plażowej już za nami
Autor: KK@sp3 11 czerwca 2018

4 czerwca na kompleksie boisk piaszczystych Ośrodka Sportowo Rekreacyjnego MOSIR w Roju odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkół w Siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców dla klas gimnazjalnych oraz VII klas szkoły podstawowej. Do zawodów przystąpiło 9 reprezentacji szkół z terenu naszego miasta. Wśród nich 15 par dziewcząt 15 par chłopców. Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim do dwóch przegranych. W rozgrywkach najlepszą parą wśród dziewcząt okazały się nasze uczennice N.Musiolik/P.Jamrozik które awansowały do zawodów rejonowych. Wysokie bo 3 miejsce zdobyła para J.Urbanek/Żuk. Nasi chłopcy zakończyli rozgrywki na 2 i 3 miejscu. Na drugim stopniu podium stanęli Sz.Jaros/D.Kozaczuk a na trzecim K.Karuzel/J.Stępień. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt nasza szkoła zdobyła 1 miejsce tuż przed Gimnazjum 3 i Gimnazjum 6. Natomiast w klasyfikacji drużynowej chłopców uplasowaliśmy się 2 miejscu za Gimnazjum 3. Opiekunem grupy był Kamil Kosiński a organizatorem zawodów Marek Utrata.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij