Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Autor: admin@sp3 28 sierpnia 2019

Zapraszamy 2 września 2019 r.  na rozpoczęcie roku szkolnego

Budynek nr 1 na os. 700 lecia:

klasy I – godz. 8.30  spotkanie na sali gimnastycznej

klasy II-V – godz. 10. 00 spotkania z wychowawcami w salach

Budynek nr 2 ul. Ks. Klimka

klasy VI – VII  – godz. 8.00 spotkania z wychowawcami w salach

klasy VIII – godz. 9.30  spotkanie na sali gimnastycznej 

 

Listy uczniów klas I i VII są dostępne w sekretariacie  i na tablicach ogłoszeń w szkole.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij