Powiatowe Mistrzostwa Dzieci w Szachach
Autor: MM 28 października 2018

Dnia 23 października czteroosobowa drużyna w składzie: Basia Czerny, Karol Ciupka, Alan Skoczylas i Igor Zaborski reprezentowali naszą szkołę w Powiatowych Mistrzostwach Dzieci Szkół Podstawowych w Szachach, które odbyły się w żorskim Klubie Rebus. Walczyli bardzo dzielnie i ostatecznie wśród dziecięciu żorskich szkół zajęliśmy 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym młodym szachistom i życzymy dalszych sukcesów już wkrótce w katowickim Spodku.