Powiatowe Mistrzostwa Dzieci w Szachach
Autor: MM 28 października 2018

Dnia 23 października czteroosobowa drużyna w składzie: Basia Czerny, Karol Ciupka, Alan Skoczylas i Igor Zaborski reprezentowali naszą szkołę w Powiatowych Mistrzostwach Dzieci Szkół Podstawowych w Szachach, które odbyły się w żorskim Klubie Rebus. Walczyli bardzo dzielnie i ostatecznie wśród dziecięciu żorskich szkół zajęliśmy 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym młodym szachistom i życzymy dalszych sukcesów już wkrótce w katowickim Spodku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij