„W karnawale czas na bale”- klasa Ic i IIIc
Autor: Op@sp3 14 stycznia 2015

Osiny 2015 02214 stycznia 2015 byliśmy na zajęciach w Osinach. Temat zajęć poświęcony był karnawałowi, więc wielu z nas było przebranych w barwne, ciekawe lub śmieszne stroje. Uczyliśmy się tańczyć, śpiewać ludowe piosenki, wykonywać proste ozdoby z papieru. Bawiliśmy się również przy muzyce dyskotekowej. Zajęcia prowadziły panie w ludowych strojach śląskich. Zachęcały nas także do solowego śpiewu na scenie! Mieliśmy również czas na poczęstunek i odpoczynek– niektórzy z nas byli bardzo zmęczeni :).
Na zakończenie spotkania każdy z  uczestników otrzymał na pamiątkę kolorową gazetkę „Bajtel”, a do szkoły zabraliśmy wykonane przez nas kotyliony.

Uczniowie klas Ic i IIIc