11 LISTOPADA – NASZA WAŻNA ROCZNICA!
Autor: admin@sp3 15 listopada 2018

Z tej okazji odbyły się w naszej szkole uroczyste akademie. Wzięliśmy udział również w ogólnopolskiej akcji śpiewania hymnu o godz. 11.11  Na zakończenie akademii odbyły się podsumowania wszystkich konkursów zorganizowanych w naszej szkole z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania niepodległości. Zobaczcie jak świętowaliśmy.

Uczniowie klasy 2 b.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij