100 lat Niepodległej
Autor: Oz@sp3 25 listopada 2018

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości uczniowie klas 6d, 7b oraz 8c przygotowali na lekcje języka polskiego prezentacje pod hasłem: Nasi twórcy-dumni ambasadorowie niepodległej Polski.

Zapraszamy do obejrzenia.

Damian

Muzyka Rozrywkowa

Nasi twórcy – dumni ambasadorowie niepodległej Polski (2)

Nasi twórcy – dumni ambasadorowie niepodległej Polski

Nasi twórcy-dumni ambasadorowie niepodległej Polski

prezentacja film fabularny….

Prezentacja gry komputerowe

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij