KONKURS FOTOGRAFICZNY
Autor: admin@sp3 27 listopada 2018

UWAGA!

OGŁASZAMY KONKURS  FOTOGRAFICZNY

DLA  KLAS  4-8

POD HASŁEM

„STOP  SMOG”

Oddajemy maksymalnie 3 zdjęcia

formatu 15×21 cm (papier błyszczący)

PRACE  ODDAJEMY

  do 10  GRUDNIA

do  p. I Gajos lub

do p. K. Dźwigońskiej

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij