100 lat Niepodległej- konkurs
Autor: Oz@sp3 9 grudnia 2018

Kolejnym wydarzeniem wpisującym się w obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości był Wojewódzki konkurs wiedzy historycznej „Ziemie województwa śląskiego w obliczu niepodległości”- wydarzenia sprzed 100 lat skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 8c Damian Caputa, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego uzyskując tytuł finalisty.