Skrzaty, krasnale i mikołaje.
Autor: admin@sp3 5 listopada 2014

  2014-11-13 11.57.17    Sprawne rączki uczniów kl.3 a postanowiły wyczarować różne krasnale, mikołaje i skrzaty. W tym celu spotkały się na popołudniowych zajęciach, w których uczestniczyli także nasi rodzice. Każdy z nas przyniósł różne materiały, które wykorzystaliśmy do tworzenia prac. Pomimo skupienia nad pracą, było wesoło, panowała miła atmosfera i wzajemna pomoc. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku – pysznych ciasteczek, które specjalnie upiekła mamusia Gosi. Powstały ładne prace, które wysłaliśmy na konkurs.

Napisała: Hania Biela kl.3a

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij