SZKOLNY KONKURS WIEDZY STOP SMOG
Autor: admin@sp3 10 stycznia 2019

Po półrocznej realizacji projektu STOP SMOG postanowiliśmy sprawdzić czy poziom naszej wiedzy w tym zakresie jest większy.

W tym celu został przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy na temat smogu odbywający się pod hasłem STOP SMOG. Odbywał się on na dwóch poziomach. Pierwszy poziom – dla klas czwartych i piątych, drugi – klasy 6-8 oraz trzecie gimnazjum.

Uczniowie zmagali się z wieloma pytaniami dotyczącymi nie tylko smogu, ale również i szeroko pojętej tematyki zanieczyszczeń powietrza.

Mimo bardzo wysokiego poziomu uczestnicy konkursu poradzili sobie znakomicie.

Wśród klas czwartych i piątych zwyciężyli: Jan Narwojsz (I miejsce), Piotr Gunther (II miejsce) i Łukasz Owczarek (III miejsce).

Wśród uczniów klas starszych zwycięzcami zostali: Aleksandra Jaskólska (I miejsce), Błażej Marcisz (II miejsce) oraz Szymon Urbańczyk i Zofia Massalska (III miejsce)

Nagrodzonym uczniom gratulujemy