SPRAWOZDANIE Z WIGILIJKI KLASOWEJ 5E
Autor: Oz@sp3 21 stycznia 2019

21 grudnia 2018 roku nasza klasa zorganizowała wigilijkę klasową.

    O  godz. 8:00 wszyscy zebraliśmy się w sali i zasiedliśmy do stołu. Następnie każdy dostał opłatek i kolejno zaczęliśmy składać sobie życzenia. Gdy już wszyscy złożyliśmy sobie życzenia, przyjechał katering i spożyliśmy posiłek. Po zjedzeniu graliśmy i śpiewaliśmy kolędy. Na koniec przyszedł czas na prezenty. Przewodnicząca klasy przebrała się za aniołka i wręczała prezenty. Jednak żeby dostać prezent, trzeba było zaśpiewać kolędę lub powiedzieć świąteczny wierszyk. Na  koniec udaliśmy się na jasełka przygotowane przez klasę 5c.

Atmosfera była tak niespotykana, że z niecierpliwością czekamy na kolejne święta.

Magdalena Smołka 5e

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij