Wyniki konkursu plastycznego
Autor: Oz@sp3 4 lutego 2019
Wyniki konkursu plastycznego INSPIRACJA-PASTISZ-KOPIA organizowanego przez Muzeum Miejskie w Żorach
W grupie uczestników w wieku 9-10 lat: 
I miejsce zajął Kacper Wójcik z klasy Ve 
II miejsce zajęła Hanna Szafraniec z klasy Vc
III miejsce ex aequo zajęły Maja Różycka z klasy IVe oraz Natalia Włodarczyk z klasy IVa
Wyróżnienie otrzymali Michał Piksa z klasy IVa oraz Piotr Gunther z klasy IVc
 
Serdecznie gratulujemy laureatom! 
Pozostałe zdjęcia dostępne są pod tym linkiem:
 
 
Hanna Wilczek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij