DISCO
Autor: Oz@sp3 4 lutego 2019

 

 

W środę 30 stycznia odbyła się dyskoteka szkolna. Było mnóstwo radości, tańców oraz słodkości. Dziękujemy starszym kolegom i koleżankom za zorganizowanie muzyki i zabaw. Oj działo się…  a kto nie był niech żałuje 🙂 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij