Na narty tylko w nasze góry
Autor: Oz@sp3 4 lutego 2019

 

NARTY, SNOWBOARD, GÓRY, ŚNIEG….. Można było podszkolić swoje umiejętności z instruktorem narciarstwa i trochę oderwać się od nauki w szkole. Udany szkolny wyjazd do Istebnej na „Złoty Groń”.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij