Memoriał Czesława Fojcika
Autor: KK@sp3 7 lutego 2019

Zapraszamy w imieniu szkoły oraz klubu do udziału w rozgrywkach oraz do aktywnego kibicowania podczas 8 Memoriału Czesława Fojcika.

Zgłoszenia na stronie: http://mosir.zory.pl/8-memorial-czeslawa-fojcika-03-03-2019/

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij