Sukces!!! „Łamigłówki Mądrej Główki”
Autor: UN 7 lutego 2019

W środę 5 lutego uczniowie klasy 3, Laura Walczak i Borys Czauderna, wzięli udział w IV powiatowym konkursie logicznego myślenia „Łamigłówki Mądrej Główki”, który odbył się w Prywatnej Szkole Podstawowej Żorek. W konkursie wzięło udział 10 uczniów z żorskich szkół podstawowych. Dzieci rozwiązywały zadania wymagające nie tylko wiadomości i umiejętności matematycznych, ale przede wszystkim zdolności logicznego i kreatywnego myślenia. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego z dużą przyjemnością informuję, że nasza uczennica, Laura Walczak zdobyła w konkursie I miejsce!!!

Gratulacje!!!

Katarzyna Krupa