Zapisy do klasy I ogólnodostępnej na rok szkolny 2019/2020
Autor: admin@sp3 3 marca 2019

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach ogłasza nabór do klasy I:

DZIECI SIEDMIOLETNICH URODZONYCH W 2012r. I DZIECI SZEŚCIOLETNICH URODZONYCH w 2013r.

Zasady przyjmowania do klasy pierwszej:

• Dzieci urodzone w 2012 r. zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są na podstawie zgłoszenia rodziców (druk do pobrania na stronie szkoły www.sp3.zory.pl lub w sekretariacie szkoły)
  • Dzieci urodzone w 2013r. zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są na podstawie zgłoszenia rodziców wraz z zaświadczeniem o odbyciu rocznego przygotowania przedszkolnego lub na podstawie Opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

W roku szkolnym 2019/2020 planuje się otwarcie klasy I sportowej, osoby zainteresowane proszone są o złożenie zgłoszenia jw. wraz z wstępną deklaracją przyjęcia do klasy sportowej (do pobrania ze strony szkoły www.sp3.zory.pl lub w sekretariacie).

Zapisy  w sekretariacie szkoły – budynek nr 1 os. 700-lecia Żor 16

do 31.03.2019r.

Nabór dzieci spoza obwodu odbędzie się w terminie 01.04.-24.04.2019r.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać pod numerem (32) 43 45 430

Zgłoszenie do klasy 1

Deklaracja do klasy 1 sportowej