Rekolekcje wielkopostne
Autor: admin@sp3 8 marca 2019

Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 15.03-17.03.2019 r. wg poniższego harmonogramu:

15 marca – piątek

• Klasy 1-3 – rekolekcje godz. 9.30

Klasa 1c, 1d i 2d – rozpoczynają lekcje o 8.00 i kończą po rekolekcjach. Pozostałe klasy I-III przychodzą na 9.15 i kończą o 12.15.

• Klasy IV-VI – rekolekcje godz. 11.00

Klasy 4-5 mają lekcje od 8.45 (według zmienionego planu) i kończą po rekolekcjach.

Klasy 6 – przychodzą na 10.50 i pod opieką wychowawców idą na rekolekcje.

• Klasy VII-VIII – rekolekcje godz. 12.30

Klasy 7 – przychodzą na 12.20 i pod opieką wychowawców idą na rekolekcje.

Klasy 8 – przychodzą na egzamin próbny na godz. 10.45 i kończą po rekolekcjach.

Klasy 3 gimnazjalne – przychodzą na egzamin próbny na godz. 10.00 i kończą po rekolekcjach.

16 marca – sobota

• Klasy 1-4 – rekolekcje godz. 9.30
  • Klasy V-VIII oraz klasy 3 gimnazjalne – rekolekcje godz. 11.00

Uczniowie w piątek i sobotę uczestniczą w rekolekcjach pod opieką wychowawców.

17 marca – niedziela

• Msza św. godz. 9.00 dla wszystkich uczniów