W Majsterkowie
Autor: UN 10 marca 2019

Dnia 5 marca nasza klasa 2a poszła na zajęcia do Castoramy w strefie Majsterkowo. Czekały tam na nas stoliki warsztatowe, na których leżały deseczki i narzędzia pracy. Okazało się, że chłopcy mieli do zrobienia karmniki dla ptaszków,  a dziewczynki drewniane skrzyneczki na swoje skarby. Z wielkim zapałem zabraliśmy się do pracy. Najbardziej podobało nam się wbijanie młotkami gwoździ, było bardzo głośno. Potem jeszcze dziewczynki ozdabiały swoje pudełeczka. Efekty naszej pracy widać na zdjęciach.

 Wszystkim  zajęcia się podobały. To była świetna zabawa!

Relację przygotowali: Karolina i Kacper

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij