Kl.1 D w bibliotece szkolnej
Autor: UN 12 marca 2019

Doczekaliśmy się !
Jesteśmy już CZYTELNIKAMI szkolnej biblioteki.
Uroczystość odbyła się w czwartek 7 marca 2019.
Przywitały nas „mole książkowe”, które przekazały najważniejsze informacje dotyczące korzystania z książek. Wiele już wiedzieliśmy na ten temat. Pani bibliotekarka opowiedziała nam o czym mamy pamiętać, by zaprzyjaźnić się z książkami. Zostaliśmy uroczyście pasowani, otrzymaliśmy zakładki na pamiątkę oraz mogliśmy pierwszy raz samodzielnie wypożyczyć książeczkę. Niektórzy z nas już następnego dnia ponownie pojawili się w bibliotece, by wymienić przeczytaną książkę!

Uczniowie kl.1 d

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij