Zajęcia outdoorowe
Autor: Oz@sp3 12 marca 2019

Pedagogika Przeżyć jest idealną drogą uczenia się zorientowana na działanie i przeżycia. Spojrzeć poza własne podwórko, przekraczać granice, przyjmować wyzwania, pokonywać przeszkody, podejmować ryzyko i decyzje, konsekwentnie się ich trzymać, znajdować kreatywne rozwiązania — wszystko to są kompetencje, których dzisiaj wymaga się od szkoły. W pedagogice przeżyć chodzi o nabycie lub rozwinięcie w grupie (i dzięki grupie) tych kompetencji dla rozwoju osobistego. Specyficznymi metodami pracy są: gra, zabawa, eksperyment.

W ubiegłym tygodniu, dzięki firmie „Softrening Renata Gibas”, uczniowie z dwóch klas i ich wychowawcy brali udział w zajęciach outdoorowych i mieli świetną okazję do uczenia się współpracy i współdziałania.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i dobry humor.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij