12 MARCA DZIEŃ MATEMATYKI !
Autor: UN 13 marca 2019

KRÓLOWA NAUK MA SWOJE ŚWIĘTO o tym doskonale wiedzą uczniowie klas I-III. Dzieci od tygodnia przygotowywały się do wielkiego świętowania, wykonując prace plastyczne, które zdobiły korytarze na drugim piętrze. 12 marca uczniowie zmagali się z grami i zabawami matematycznymi, bo przecież matematyka może być przyjemna i dawać radość, a rozwiązywanie zadań ma sprawiać przyjemność, a nie być kolejnym testem. Wszystkie działania miały na celu pokazanie uczniom, że poprzez zabawę można świetnie rozwijać swoje umiejętności i zdolności. Każdy bawił się wspaniale, z resztą zobaczcie sami.

Urszula Niziołek