Wyjątkowy dzień w klasie 1b
Autor: admin@sp3 19 marca 2019

Czwartek 7 marca był dniem wyjątkowym w naszej klasie. Pierwszy raz wybraliśmy się razem na lodowisko. Niektórzy z nas nigdy jeszcze nie mieli łyżew na nogach, więc troszeczkę się obawiali, ale wsparci pomocą koleżanek, kolegów i rodziców, którzy nam towarzyszyli – dali sobie świetnie radę.  

Natomiast po powrocie do szkoły, zostaliśmy zaproszeni do biblioteki, gdzie odbyło się uroczyste pasowanie nas na czytelników – od tej pory możemy oficjalnie korzystać z prawa do wypożyczania książek. Hurrra !

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij