Kneflik, gruba i glacoki – Po ślonsku, czyli po naszymu
Autor: admin@sp3 19 marca 2019

Dnia 14 marca w MOK-u odbyła się XXV edycja konkursu powiatowego dla uczniów szkół podstawowych z cyklu Chcę poznać swoje dziedzictwoŻory 2019 pt. „Śląskie Godki”. Naszą szkołę reprezentowali – Bartek Schmidt z klasy 2c, Filip Geisler z klasy 2d oraz Vanessa Furgoł z klasy 4b. Wszyscy świetnie się zaprezentowali i znaleźli się na podium. Bartek zdobył  II miejsce, mówiąc wiersz „Zeflik – kneflik”. Nagrodę otrzymała także Vanessa, która również zdobyła II miejsce, recytując monolog „Kiejby nie gruba”. III miejsce wywalczył Filip, opowiadając o „Glacokach”.

GRATULUJEMY SUKCESÓW!

Teresa Moś

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij