Dzień Dziewczynki w klasie 2a
Autor: UN 26 marca 2019

Dnia 12 marca dziewczynki z naszej klasy obchodziły swoje święto  czyli Dzień Kobiet.  Nasi chłopcy, jak przystało na prawdziwych mężczyzn, wręczyli zaskoczonym koleżankom piękny kwiat, bo przecież w tym  dniu każda kobietka, i ta mała, i ta duża powinna zostać obdarowana głównie kwiatami. Chłopcy odśpiewali również radosne „Sto lat”  i złożyli dziewczynkom życzenia. A potem była wspólna zabawa. Były tańce z balonami, zabawy taneczne i sportowe, kalambury. Każda nasza klasowa uroczystość, to wielka, radosna przygoda i możliwość  wspólnej zabawy, na którą tak często brak podczas zajęć.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij