Turniej Gier i Zabaw
Autor: KK@sp3 27 marca 2019

Uczniowie z naszych najmłodszych klas najlepsi w Żorach w zawodach z gier i zabaw ruchowych. Najpierw przebrnęli przez etap eliminacji wygrywając z SP6 i SP1 a następnie wygrali Finał Miejski, gdzie walczyli z SP5, SP9 i SP17. Reprezentacje stanowili uczniowie z klas sportowych i nie tylko.
Po wygranej w Żorach nasza szkoła wzięła udział w zawodach rejonowych gdzie zmierzyliśmy się z mistrzem Rybnika. W tych zawodach nasza trójka zajęła 2 miejsce. Gratulujemy naszej reprezentacji i dziękujemy za wytrwałość w przygotowaniach.