Turniej Gier i Zabaw
Autor: KK@sp3 27 marca 2019

 

Uczniowie z naszych najmłodszych klas najlepsi w Żorach w zawodach z gier i zabaw ruchowych. Najpierw przebrnęli przez etap eliminacji wygrywając z SP6 i SP1 a następnie wygrali Finał Miejski, gdzie walczyli z SP5, SP9 i SP17. Reprezentacje stanowili uczniowie z klas sportowych i nie tylko.
Po wygranej w Żorach nasza szkoła wzięła udział w zawodach rejonowych gdzie zmierzyliśmy się z mistrzem Rybnika. W tych zawodach nasza trójka zajęła 2 miejsce. Gratulujemy naszej reprezentacji i dziękujemy za wytrwałość w przygotowaniach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij