Uwaga! Konkurs!
Autor: KK@sp3 27 marca 2019

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych

Hospicjum im. Jana Pawła II” w Żorach.

Najpierw należy przejść etap szkolny.

Spróbuj swoich sił…

1. Regulamin konkursu plastycznego

Krótki komiks o pomaganiu”

Dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII, klasy gimnazjalne)

i szkół ponadpodstawowych.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu komiksu, w którym wyeksponowana zostanie idea wolontariatu hospicyjnej

niesienia pomocy osobom chorym.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie w wersji papierowej jednej, niepublikowanej wcześniej i nienagradzanej pracy konkursowej.

Tematyka i sposób prezentowania treści powinny być adekwatne dla dzieci

i młodzieży w wieku do 18 lat.

Prace nie powinny wywołać negatywnych emocji u odbiorców

lub promować niebezpieczne zachowania.

Praca nie powinna przekroczyć formatu A4 –może zawierać kilka stron.

2. Regulamin konkursu plastycznego

Lubię pomagać chorym”

Przeznaczony jest dla podopiecznych przedszkoli i uczniów szkół podstawowych klas I-III.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej, której tematem głównym jest idea wolontariatu hospicyjnego – niesienie pomocy osobom chorym.

Praca nie powinna przekroczyć formatu A4.

Forma wykonanych prac to dowolna technika plastyczna.

WAŻNE:

Do każdej pracy należy dodać opis zawierający:

imię i nazwisko autora pracy, ▪ wiek, ▪ klasę, nazwę szkoły, ▪ imię i nazwisko opiekuna.

Prace należy składać do gabinetu nauczycieli wf w budynku nr1 lub bezpośrednio do Katarzyny Pasko (nauczyciel wf, opiekun SU) Konkurs trwać będzie do 12.04.2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu na etapie szkolnym nastąpi w dniu 17.04.1029r.

Wyniki konkursu w hospicjum (etap miejski) zostaną ogłoszone 23.05.2019r.na stronie internetowej: www.hospicjumzory.pl i podane do placówek oświatowych.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni podczas finału XVI Marszu Nadziei (Miejski Ośrodek Kultury w Żorach) w dniu 31.05.2019r. (ok. Godz.12:00).

Ps. Organizatorzy (Hospicjum) zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnego reprodukowania prac konkursowych.