Rekrutacja do klas 7 dwujęzycznej
Autor: admin@sp3 24 kwietnia 2019

Test predyspozycji językowych w dodatkowym terminie odbędzie się 13 czerwca o godz. 15.00 w budynku nr 2 na ul.P.Klimka 7.

Termin składania deklaracji został przedłużony do 13 czerwca.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij