Sukces w szachach
Autor: UN 28 marca 2019

22 marca w Klubie Wisus odbył się Turniej Małych Arcymistrzów klas trzecich. Rywalizowało ze sobą pięć żorskich szkół. Naszą szkołę godnie reprezentowało trzech uczniów, którzy odnieśli wielki sukces:
I miejsce Dariusz Broda
III miejsce Mikołaj Rymaszewski
VIII miejsce Jakub Geisler
Cała trójka zakwalifikowała się do kolejnego turnieju MASTERS.

Serdecznie im gratulujemy i trzymamy kciuki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij