Miejski Konkurs Plastyczny na Maskę Karnawałową rozstrzygnięty.
Autor: UN 28 marca 2019

Niecierpliwie czekali na ten moment uczniowie klasy 2c, biorący udział w tym konkursie. Konkurencja była bardzo duża, a pomysłowość, oryginalność i jakość wykonywanych prac przechodziła najśmielsze oczekiwania. Maski wykonane były różnymi technikami z wykorzystaniem rozmaitych materiałów i prezentowały się bardzo ciekawie. Ogromną wyobraźnią, pomysłem i precyzją wykonania swoich dzieł wykazali się Samuel Walaszek, Oskar Otola i Zuzanna Polok.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Samuel Walaszek

Wyróżnienia – Oskar Otola, Zuzanna Polok

GRATULACJE!!!

Teresa Moś

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij