Powiatowe Mistrzostwa Żor w Piłce Ręcznej Chłopców
Autor: Oz@sp3 28 marca 2019

22 marca 2019r. nasza szkoła była organizatorem Powiatowych Mistrzostw Żor w Piłce Ręcznej Chłopców. Jak co roku towarzyszyły nam duże emocje i dobra zabawa. Na zawody przyszło 7 drużyn. Mecze finałowe były bardzo wyrównane i po dodatkowych rzutach karnych ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 9, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 13 i na „pudle” stanęła również Szkoła Podstawowa nr 6. 
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij