Zwycięska 2a
Autor: Oz@sp3 28 marca 2019

8-go marca przedstawiciele klasy sportowej 2a wzięli udział w eliminacjach do zawodów powiatowych „Gry i Zabawy Szkół Podstawowychy”. W swoim roczniku byliśmy bezkonkurencyjni i pokonaliśmy SP1 oraz SP6 w każdej z pięciu zabaw. Nasi starsi koledzy również wygrali i jako szkoła awansowaliśmy do finału. Dziesięć dni później tj. 18 marca na hali sportowej pokonaliśmy kolejne szkoły takie jak SP5, SP9, SP17 i… jedziemy na rejony. 
Tam walczyliśmy naprawdę dzielnie, ale jednak Szkoła z Rybnika okazała się być lepsza. Ostatecznie mamy II miejsce w „Rejonowych zawodach gier i zabaw szkół podstawowych”. 
Nie odpuszczamy i w przyszłym roku postaramy się być jeszcze szybsi. 
Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki – szczególnie koleżankom i kolegom z klasy, rodzicom i wychowawczyni. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij