Potyczki z ortografią
Autor: admin@sp3 2 kwietnia 2019

Dnia 20 marca 2019r.  odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 12 uczniów klas II i III.  Uczestnicy mieli przed sobą niełatwe zadanie: napisanie dyktanda ortograficznego, w którym aż roiło się od różnych pułapek  ortograficznych i trudnych wyrazów.   Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa ustaliła następującą kolejność miejsc:

I miejsce  ex aequo:

Łucja Gębarowska -3a

Laura Walczak – 3b

Zuzia Wilczok – 3b

Zgodnie z regulaminem laureaci I miejsca będą reprezentowali naszą szkołę podczas Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który odbędzie  się  3 kwietnia.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!