Ważna informacja!
Autor: admin@sp3 3 kwietnia 2019

Informuję, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach,

począwszy od dnia 8 kwietnia 2019 r.,

przystępuje do ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty.

W związku z tym placówka nie będzie

prowadzić zajęć dydaktycznych

oraz opiekuńczo-wychowawczych.

Uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas VIII proszeni są o bieżące śledzenie komunikatów ws. egzaminów na stronie internetowej szkoły.

Irena Krzywoń, dyrektor szkoły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij