Informacja – opieka
Autor: admin@sp3 9 kwietnia 2019

Ze względu na trwający strajk i konieczność przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych w środę (10 kwietnia) i piątek (12 kwietnia) odwołane są wszystkie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze. 

Obiady będą wydawane  dla uczniów wcześniej zgłoszonych od 12.30 do 14.00.

W czwartek (11 kwietnia) od 7.30 do 14.00 istnieje ograniczona możliwość zapewnienia opieki dzieciom w budynku nr 1 na os. 700-lecia. Prosimy o zgłoszenie uczniów do opieki  do godz. 14.00 w środę pod numerem telefonu (0-32) 43 45 430 lub 606 911 014.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij