Informacja – opieka
Autor: admin@sp3 9 kwietnia 2019

Ze względu na trwający strajk i konieczność przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych w środę (10 kwietnia) i piątek (12 kwietnia) odwołane są wszystkie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze.

Obiady będą wydawane  dla uczniów wcześniej zgłoszonych od 12.30 do 14.00.

W czwartek (11 kwietnia) od 7.30 do 14.00 istnieje ograniczona możliwość zapewnienia opieki dzieciom w budynku nr 1 na os. 700-lecia. Prosimy o zgłoszenie uczniów do opieki  do godz. 14.00 w środę pod numerem telefonu (0-32) 43 45 430 lub 606 911 014.