Informacja dla uczniów klas gimnazjalnych
Autor: admin@sp3 10 kwietnia 2019

Wszystkim gimnazjalistom przypominamy, że w czwartek i piątek (11 – 12 kwietnia) przychodzą do szkoły w strojach galowych punktualnie o 8.30 do budynku nr 2 przy ulicy Klimka 7. Przy wejściu będą wisiały listy z aktualnymi numerami sal. Bardzo proszę pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. legitymacja, paszport), czarnego długopisu oraz w czwartek  na drugą część egzaminu należy przynieść linijkę.