Testy sprawnościowe do klas sportowych
Autor: admin@sp3 15 kwietnia 2019

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3  im. Żorskich Twórców Kultury
w Żorach informuje, że testy sprawnościowe  do klasy

  • I sportowej o profilu gimnastyka sportowa
  • IV sportowej o profilu piłka siatkowa

odbędą się 17.04.2019r. o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 na os. 700-lecia Żor 16

Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego dla dziecka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij