Żorski Turniej Małych Arcymistrzów dla klas drugich
Autor: UN 5 maja 2019

Za nami już drugi z cyklu – Żorski Turniej Małych Arcymistrzów dla klas drugich, który odbył się 4 kwietnia w naszej szkole. W turnieju wzięło udział czterdziestu zawodników z siedmiu żorskich szkół. Szachiści rozegrali w sumie siedem rund systemem szwajcarskim. Naszą szkołę reprezentowali:

Kacper Barnat kl. 2a

Emilia Branny kl.2d

Karol Ciupka  kl.2d

Barbara Czerny kl.2b

Dawid Kłosek kl.2d

Mateusz Faryna kl.2a

Mikołaj Koplin kl.2b

Paweł Klimurczyk kl.2d

Alan Tkaczyk kl.2d

Najlepiej z naszej grupy wypadł Karol Ciupka, który zakwalifikował się do turnieju Masters. Wszyscy szachiści otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Gratulacje!

Organizatorzy dziękują sponsorom :

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3

Piekarnia Emilia Kristof