Turniej Małych Arcymistrzów MASTERS 2019
Autor: UN 9 maja 2019

Konkurs odbył się 30 kwietnia, gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 16 w Żorach. Uczestniczyło w nim 30 najlepszych żorskich szachistów, którzy zajęli pierwsze 10 miejsc na poprzednich konkursach. Poziom był bardzo wysoki, a nasza trójka uczniów: Dariusz Broda, Mikołaj Rymaszewski, Jakub Geisler godnie walczyli, by reprezentować Szkołę Podstawową nr 3. Dziękujemy i liczymy na dalsze sukcesy. Pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie szkół: „Żorka”(I) i Niepublicznej SMS (II, III). Gratulujemy!