I MIEJSCE DLA NASZEJ UCZENNICY
Autor: admin@sp3 12 maja 2019

Uczennica klasy IVe Maja Różycka zdobyła I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży zorganizowanym w ramach Śląskiego Ekumenicznego Tygodnia Biblijnego

  1. „Odstąp od złego i czyń dobrze, szukaj pokoju i dąż do niego” (Ps 34,15 BE)

Organizatorem konkursu była Archidiecezjalna Komisja ds. Ekumenizmu i Dialogu Międzyreligijnego Archidiecezji Katowickiej, Śląski Oddział Polskiej Rady Ekumenicznej, Akademia Ekumenizmu i Dialogu Międzyreligijnego w Katowicach. Maja odebrała nagrodę 12 maja 2019r. z rąk ks. biskupa   Kościoła Ewangelicko -Augsburskiego Mariana Niemca i ks. biskupa Kościoła Rzymsko -Katolickiego Adama Wodarczyka.

GRATULUJEMY!

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij