POLSKI DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI
Autor: Oz@sp3 13 maja 2019

Nie każdy wie, że w Polsce 15 maja obchodzimy ogólnopolski Dzień  Niezapominajki. Zapoczątkowała go audycja radiowa „Ekoradio”.

Niezapominajka to delikatny, niepozorny kwiatek w kolorze nieba, rosnący na terenach podmokłych. Jest to  symbol prawdziwej pamięci i miłości do bliskich oraz dbania o środowisko.

W Dniu Niezapominajki tradycją staje się wysyłanie kartek do przyjaciół z motywem tego pięknego i delikatnego kwiatka.

Robert 3A

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij