Nauka programowania staje się jeszcze prostsza i bardziej wartościowa
Autor: UN 14 maja 2019

Bogatsi o nowe doświadczenie, rozwój umiejętności i wiedzy z dziedziny logicznego myślenia czwartoklasiści realizują zadania z programowania  w ramach ogólnopolskiego programu,, Uczymy dzieci programować”. Wyzwania, które uczniowie realizują na zajęciach pozalekcyjnych z zakresu umiejętności programistycznych oraz elementów kodowania i robotyki są interesujące i coraz bardziej atrakcyjne, dzięki puzzlom AR oraz mobilnej aplikacji pozwalającej zobaczyć to czego gołym okiem nie widać-dzięki rozszerzonej rzeczywistości. To nowy wymiar w nauce programowania.

Urszula Niziołek