Nauka programowania staje się jeszcze prostsza i bardziej wartościowa
Autor: UN 14 maja 2019

 

 

 

 

 

 

Bogatsi o nowe doświadczenie, rozwój umiejętności i wiedzy z dziedziny logicznego myślenia czwartoklasiści realizują zadania z programowania  w ramach ogólnopolskiego programu,, Uczymy dzieci programować”. Wyzwania, które uczniowie realizują na zajęciach pozalekcyjnych z zakresu umiejętności programistycznych oraz elementów kodowania i robotyki są interesujące i coraz bardziej atrakcyjne, dzięki puzzlom AR oraz mobilnej aplikacji pozwalającej zobaczyć to czego gołym okiem nie widać-dzięki rozszerzonej rzeczywistości. To nowy wymiar w nauce programowania.

Urszula Niziołek

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij