WICEMISTRZYNIE ŚLĄSKA W BIEGU NA ORIENTACJĘ!!!
Autor: KK@sp3 30 maja 2019

23 maja w Mikołowie nasze uczennice w składzie Patrycja Stępka, Paulina Jamrozik oraz Dobrosława Wolnik zajęły II miejsce na zawodach wojewódzkich w biegu na orientację. Dziewczyny pokazały swoje siły fizyczne jak również to, że bardzo dobrze są zorientowane i doskonale potrafią odczytać mapę. Nie przeszkodziły im również warunki atmosferyczne, które w tym dniu były fatalne. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij