Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”
Autor: UN 2 czerwca 2019

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki naszych uczniów, którzy 19 marca 2019 roku wzięli udział w rozgrywkach matematycznych. Bardzo dobry wynik (najlepszy w szkole) uzyskał uczeń klasy IVa Maksymilian Mazur – IV miejsce w regionie katowickim oraz I miejsce w Żorach.

Wyróżnienia otrzymali:

Jamrozik Paulina, Zyszczak Przemysław, Czauderna Borys, Kowalczyk Michał, Dubiel Szymon, Jowsa Anna, Skoczylas Alan, Bernat Emilia, Ciupka Karol,  Faryna Mateusz, Silka Zofia.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 94 uczniów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij