Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”
Autor: UN 2 czerwca 2019

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki naszych uczniów, którzy 19 marca 2019 roku wzięli udział w rozgrywkach matematycznych. Bardzo dobry wynik (najlepszy w szkole) uzyskał uczeń klasy IVa Maksymilian Mazur – IV miejsce w regionie katowickim oraz I miejsce w Żorach.

Wyróżnienia otrzymali:

Jamrozik Paulina, Zyszczak Przemysław, Czauderna Borys, Kowalczyk Michał, Dubiel Szymon, Jowsa Anna, Skoczylas Alan, Bernat Emilia, Ciupka Karol,  Faryna Mateusz, Silka Zofia.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 94 uczniów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!